Чернівецька Обласна Асоціація Підприємців Вул Гете, 9, Three, М Чернівці, Шевченківський Р

Захід організовано для студентів факультету обліку, фінансів та економічної діяльності спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та підприємництво» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Спільними зусиллями були окреслені перспективні напрямки співпраці у питаннях проходження виробничої практики,проведення майстер-класів, працевлаштування тощо.Під час зустрічі студенти отримали вичерпні компетентні відповіді на свої запитання, обмінялисяз роботодавцем контактами, а зацікавлені заповнили анкети для проходження співбесіди. Під час зустрічі студенти були проінформовані про основні види діяльності та послуги підприємства, також їм було надано цінні практичні поради. Розкрила можливі етапи кар’єрного росту, наголосила на необхідності якісного засвоєння теоретичних знань під час навчання у інституті, окреслила переваги вищої освіти.

чернівецька обласна асоціація підприємців

Також студентам дуже сподобалась гра-тренінг «Продаж справжнього продукту», яку в цікавій інтерактивній формі провела Дехтярьова Н.С. І у яку активно та жваво включились наші студенти. За результатами тренінгу проведено відбір кращих студентів (з forty обрали 6), яким запропонували тижневе стажування з безкоштовним навчанням технікам і етапам продажів та навичкам спілкування з клієнтами. Керівник Контакт-Центру Чернівецького відділення «Приватбанку» Антон Сільвестрович розповів про умови проходження співбесіди для працевлаштування, окреслив етапи кар’єрного росту, можливість поєднувати навчання і роботу та запропонував вакансії для офіційного працевлаштування. Студенти мали унікальну можливість пройти професійне тестування щодо обраного фаху та отримати юридичну консультацію стосовно питань працевлаштування, в т.ч.

Який Єдрпоу Компанії Чернівецька Обласна Асоціація Підприємців?

Наголосила студентам на необхідності розпочинати розбудовувати свою кар’єру вже під час навчання в інституті та розповіла про можливості стажування на підприємствах. Присутні на зустрічі викладачі кафедри товарознавства, маркетингу та комерційної логістики Шкабара https://mafguard.org.ua/ Т.Л., Жалба І.О. І викладач кафедри економічної кібернетики та міжнародних економічних відносин Руснак Л.Р. Наголосили студентам, що необхідно вже зі студентської лави набувати власного професійного практичного досвіду, починати розбудовувати свою кар’єру.

  • Сприяння та участь у проведенні люстрації органів державної влади.
  • Цуренко Ігор Анатолійович розкрив особливості та принципи функціонування компанії на ринку страхових послуг, історичний аспект діяльності.
  • Студент Гнатюк Андрій авторським виконанням пісні продемонстрував можливість брендингу за допомогою слів, віршів і музики.
  • Ознайомила студентів з переліком вакансій, основними вимогами до претендентів та окреслила можливості кар’єрного зросту як в межах гіпермаркету «Епіцентр К» у м.
  • Унікальний модуль аналітики VKURSI Tender BI – формує зведене досьє на учасника/замовника системи електронних закупівель Prozorro.
  • Скасовано заходи державного контролю та ринкового нагляду під час воєнного стану Уряд підтримав рішення про тимчасове скасування заходів державного контролю та ринкового нагляду на період воєнного стану.

three.1.9.Сприяння у створенні умов для гармонійного розвитку особистості студентів і студентського самоврядування. 2.2.9.Сприяння удосконаленню системи підготовки медичних кадрів і приведенню їх у відповідність до світових стандартів. Умовні позначення дозволять миттєво виявити – кількість вузлів, зв’язки з компаніями банкрутами, компаніями які зареєстровані на окупованих територіях, компаніями які включені в список санкцій або згадуються в кримінальних справах. Зручна, візуальна карта дозволяє легко знаходити афілійовані компанії як за прямими, так і за не прямими ознаками.